1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow

Likwidacja spółek Legnica

Likwidacja spółek Legnica – podstawowym celem postępowania likwidacyjnego jest zakończenie bieżących interesów spółki, ściągnięcie wierzytelności, wypełnienie zobowiązań i upłynnienie majątku spółki oraz podział pozostałego majątku pomiędzy wspólników spółki. Procedura likwidacji jest procesem skomplikowanym, która dla swojej skuteczności wymaga dochowania licznych formalnych warunków i zachowania prawidłowej chronologii podejmowanych czynności.

Oferta kancelarii obejmuje kompleksową pomoc i doradztwo przy likwidacji spółek prawa handlowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w trakcie całego procesu likwidacji, aż do wykreślenia spółki z rejestru.

Likwidacja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością Legnica

Omega Lex świadczy profesjonalną i kompleksową usługę likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu członków naszego zespołu mają Państwo gwarancję, że proces likwidacji spółki przeprowadzony będzie sprawnie, prawidłowo i skutecznie.

Zakres usług kancelarii w ramach likwidacji spółki z o.o.

 • przygotowanie projektu aktu notarialnego z uchwałami dot. likwidacji spółki
 • zorganizowanie spotkania u notariusza,
 • przygotowanie i złożenie do KRS wniosku o wpisanie otwarcia likwidacji,
 • przygotowanie i zgłoszenie do publikacji w MSiG ogłoszenia o rozpoczęciu likwidacji spółki,
 • przygotowanie i złożenie w KRS wniosku o wykreślenie spółki,
 • zgłoszenie w US faktu likwidacji spółki,
 • prowadzenie i koordynacja całego procesu (m.in. z biurem rachunkowym).

Czas realizacji usługi likwidacji spółki z o.o.

Należy się liczyć z tym, że proces likwidacji spółki z o.o. zajmie nawet do 8-9 miesięcy. Wynika to z faktu, że podziału pozostałego majątku spółki pomiędzy wspólników oraz złożenia wniosku o wykreślenie spółki z rejestru można dokonać nie wcześniej niż 6 miesięcy od daty publikacji w MSiG ogłoszenia o otwarciu likwidacji spółki.

Likwidacja spółek Legnica

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy dzień roboczy w godzinach od 8:00 do 18:00. Celem umówienia wizyty, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Nr telefonu: 889 698 011

Adres e-mail: omegalex@omegalex.eu

  Likwidacja spółek Legnica

  Likwidacja spółek Legnica

  Likwidacja spółek Legnica

  Likwidacja spółek Legnica